İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları

2016 2017 yılında KPSS sınavına girecek olan adaylar için İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları yayınlıyoruz. İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları bu yerleştirmeyi seçecek olan adaylar 2016 2017 yılı için taban ve tavan puanlarına bakarak tercihte bulunabilirler. Bu puanlar ÖSYM sitesinden son veriler elde edilerek yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2016 2017 yılında KPSS’ye girip tercih yapacak olan memur adayları bu puanları göz önünde bulundurmalılar. 2016 2017 İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları Taban Puanları ve Tavan Puanları için aşağıdaki tabloda yer alan puanları dikkate alabilirsiniz.
Şunu unutmamak gerekiyor, her yıl yapılan KPSS sınavının zorluk derecesine göre standart sapmada değişiklik olabiliyor. Memur adayları aşağıda yer alan puanları referans olarak kullanabilirler.

İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları ve Kadroları (Lisans)

ATAMA YILI-ATAMA SAYISI KURUM ADI KADRO ADI KONT. BOŞ
KONT
.
EN KÜÇÜK PUAN EN BÜYÜK PUAN
KPSS-2016/1 İçişleri Bakanlığı Veri Hazırlama Ve Kontrol İşletmeni (HATAY / TÜM İLÇELER – Taşra) 2 0 55,59851 59,91756
KPSS-2016/1 İçişleri Bakanlığı Veri Hazırlama Ve Kontrol İşletmeni (MERSİN / TÜM İLÇELER – Taşra) 3 3
İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları, 2016 2017 İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları, İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları ve kadroları, İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları taban puanları, İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları ve alımları, İçişleri Bakanlığı KPSS Puanları Kadroları giriş puanı, memur atamaları, memur alımları, personel alımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir