Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları

2016 2017 yılında KPSS sınavına girecek olan adaylar için Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları yayınlıyoruz. Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları bu yerleştirmeyi seçecek olan adaylar 2016 2017 yılı için taban ve tavan puanlarına bakarak tercihte bulunabilirler. Bu puanlar ÖSYM sitesinden son veriler elde edilerek yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2016 2017 yılında KPSS’ye girip tercih yapacak olan memur adayları bu puanları göz önünde bulundurmalılar. 2016 2017 Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları Taban Puanları ve Tavan Puanları için aşağıdaki tabloda yer alan puanları dikkate alabilirsiniz.
Şunu unutmamak gerekiyor, her yıl yapılan KPSS sınavının zorluk derecesine göre standart sapmada değişiklik olabiliyor. Memur adayları aşağıda yer alan puanları referans olarak kullanabilirler.

Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları ve Kadroları (Lisans)

ATAMA YILI-ATAMA SAYISI KURUM ADI KADRO ADI KONT. BOŞ
KONT
.
EN KÜÇÜK PUAN EN BÜYÜK PUAN
KPSS-2016/1 Haliliye Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru (ŞANLIURFA) 7 0 87,31987 87,95785
Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları, 2016 2017 Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları, Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları ve kadroları, Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları taban puanları, Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları ve alımları, Haliliye Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları giriş puanı, memur atamaları, memur alımları, personel alımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir