Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları

2016 2017 yılında EKPSS sınavına girecek olan adaylar için Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları yayınlıyoruz. Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları bu yerleştirmeyi seçecek olan adaylar 2016 2017 yılı için taban ve tavan puanlarına bakarak tercihte bulunabilirler. Bu puanlar ÖSYM sitesinden son veriler elde edilerek yerleştirme (atama) puanlarına göre elde edilmiş olup 2016 2017 yılında EKPSS’ye girip tercih yapacak olan memur adayları bu puanları göz önünde bulundurmalılar. 2016 2017 Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları Taban Puanları ve Tavan Puanları için aşağıdaki tabloda yer alan puanları dikkate alabilirsiniz.
Şunu unutmamak gerekiyor, her yıl yapılan EKPSS sınavının zorluk derecesine göre standart sapmada değişiklik olabiliyor. Memur adayları aşağıda yer alan puanları referans olarak kullanabilirler.

Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları ve Kadroları (Lisans)

EKPSS DÖNEM Kurum Adı Kadro Adı Kont. Boş Kont. EN KÜÇÜK PUAN EN BÜYÜK PUAN
EKPSS-2016/1 TÜRKİYE RADYO-TELEVİZYON KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MEMUR (ANKARA / ÇANKAYA – Merkez) 6 0 91,92262 100,00000
Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları, 2016 2017 Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları, Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları ve kadroları, Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları taban puanları, Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları ve alımları, Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü EKPSS Taban Puanları ekpss giriş puanı, ekpss memur atamaları, ekpss memur alımları, ekpss personel alımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir