Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları

2016 2017 yılında EKPSS sınavına girecek olan adaylar için Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları yayınlıyoruz. Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları bu yerleştirmeyi seçecek olan adaylar 2016 2017 yılı için taban ve tavan puanlarına bakarak tercihte bulunabilirler. Bu puanlar ÖSYM sitesinden son veriler elde edilerek yerleştirme (atama) puanlarına göre elde edilmiş olup 2016 2017 yılında EKPSS’ye girip tercih yapacak olan memur adayları bu puanları göz önünde bulundurmalılar. 2016 2017 Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları Taban Puanları ve Tavan Puanları için aşağıdaki tabloda yer alan puanları dikkate alabilirsiniz.
Şunu unutmamak gerekiyor, her yıl yapılan EKPSS sınavının zorluk derecesine göre standart sapmada değişiklik olabiliyor. Memur adayları aşağıda yer alan puanları referans olarak kullanabilirler.

Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları ve Kadroları (Lisans)

EKPSS DÖNEM Kurum Adı Kadro Adı Kont. Boş Kont. EN KÜÇÜK PUAN EN BÜYÜK PUAN
EKPSS-2016/1 KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MEMUR (KIRIKKALE / MERKEZ – Merkez) 1 0 84,15247 84,15247
Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları, 2016 2017 Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları, Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları ve kadroları, Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları taban puanları, Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları ve alımları, Kırıkkale Belediye Başkanlığı EKPSS Taban Puanları ekpss giriş puanı, ekpss memur atamaları, ekpss memur alımları, ekpss personel alımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir