Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları

2016 2017 yılında EKPSS sınavına girecek olan adaylar için Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları yayınlıyoruz. Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları bu yerleştirmeyi seçecek olan adaylar 2016 2017 yılı için taban ve tavan puanlarına bakarak tercihte bulunabilirler. Bu puanlar ÖSYM sitesinden son veriler elde edilerek yerleştirme (atama) puanlarına göre elde edilmiş olup 2016 2017 yılında EKPSS’ye girip tercih yapacak olan memur adayları bu puanları göz önünde bulundurmalılar. 2016 2017 Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları Taban Puanları ve Tavan Puanları için aşağıdaki tabloda yer alan puanları dikkate alabilirsiniz.
Şunu unutmamak gerekiyor, her yıl yapılan EKPSS sınavının zorluk derecesine göre standart sapmada değişiklik olabiliyor. Memur adayları aşağıda yer alan puanları referans olarak kullanabilirler.

Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları ve Kadroları (Lisans)

EKPSS DÖNEM Kurum Adı Kadro Adı Kont. Boş Kont. EN KÜÇÜK PUAN EN BÜYÜK PUAN
EKPSS-2016/1 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MEMUR (KAYSERİ / MERKEZ – Merkez) 7 0 83,98795 92,98563
Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları, 2016 2017 Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları, Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları ve kadroları, Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları taban puanları, Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları ve alımları, Erciyes Üniversitesi EKPSS Taban Puanları ekpss giriş puanı, ekpss memur atamaları, ekpss memur alımları, ekpss personel alımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir